فهرست بستن

راهنمای فارسی لباسشویی بوش

 نحوه استفاده  

در  لباسشویی  که برای شما آماده ساخته ایم دو مرحله کلی وجود دارد 

۱٫جدا کردن لباس ها اولین مرحله راهنمای :

۱.بررسی بر چسب لباس ها اولین مرحله در  لباسشویی  است که ما به شما توصیه میکنیم.اکثر لباس ها قابل شستشو با لباسشویی هستند اما همیشه بر روی برچسب آن ها دستورالعمل کاملی برای نحوه شستشوی درست آن ها آمده است به دلیل اینکه برخی لباس ها با آب گرم ناسازگارند و ممکن است در صورت استفاده از آب گرم لباس کوچک شود.

و یا مثال دیگری که میتوانیم برای شما بیاوریم استفاده از ماده سفیدکننده است که برای برخی لباس ها لازم و برای برخی لباس ها مضر است.

همچنین گاهی ممکن است برخی لباس ها با شستشوی معمولی لباسشویی آسیب ببینند مانند لباس ها ابریشمی بنابراین در راهنمای فارسی لباسشویی حتما و حتما توصیه میکنیم برچسب روی لباس را چک کنید.

باید بدانید که در بیشتر لباس ها برچسب مراقبت در سمت چپ لباس و یا داخل ناحیه گردن لباس قرار دارد و در اکثر شلوار ها بر چسب مراقبت شلوار در داخل و پشت شلوار قرار دارد.

۲.در این مرحله از باید لباس هایی که میتوان آن ها را با لباسشویی شست و لباس هایی که باید با دست شسته شوند را از هم جدا کنید.

۳.پس از جدا کردن لباس ها برای شسشوی با دست و شستشو با ماشین لباسشویی نوبت به جدا سازی از نظر رنگ لباس ها در برخی موارد به خصوص لباس های نو که برای اولین بار شسته میشوند لباس ها رنگ خد را به آب انتقال میدهند.این رنگ میتواند بر لباس های دیگر تاثیر بگذارد و به آن ها آسیب برساند.

مابه شما توصیه میکنیم که لباس های خود را بر اساس رنگ جدا کنید و آن ها بر اساس رنگ بشویید.

برای جدا کردن لباس ها لباس های سیاه و تیره مانند سرمیه و قهوه ای را با هم,لباس های سفید را با هم و لباس های رنگی را با رنگ های شبیه به خود با لباسشویی بشویید.

۴.در این قسمت از راهنمای ماشین لباسشویی  باید به شما توصیه کنیم که لباس ها را بر اساس ضخامت پارچه نیز باید دسته بندی کنید . میتوانیم اینطور توضیح دهیم که ضخامت پارچه میزان سایش پارچه را مشخص میکند.بیشتر ماشین های لباسشویی هنگام شستشوی لباس ها آن ها پرت میکنند و با شدت لباس ها را می چرخانند.این چرخه ممکن است به پارچه های نازک را آسیب برساند.

حتی میتوانید کتانی هایتان را نیز با لباسشویی بشویید که آن را در راهنمای شستن کتانی با لباسشویی برای شما توضیح داده ایم

۲.روشن کردن لباسشویی درراهنمای فارسی

در این مرحله از  باید برنامه ی مناسب دسته بندی لباسی که آماده کرده اید را انتخاب نمایید.در بالا توضیح داده شد که لباس ها را چگونه دسته بندی کنید پس باید بدانید که چه برنامه ای مناسب ترین عملکرد را برای لباس های شما خواهد داشت.به طور کلی در لباسشویی های بوش چهار برنامه وجود دارد.اگر در طول اجرای برنامه با هایی مواجه شدید به صفحه کد  مراجعه کنید و از علت مطلع شوید

برنامه عادی : در این برنامه با رویکر سریع دستگاه روبرو می شوید به معنی که شاهد با سرعت چرخیدن مخزن بیشتر طول چرخه خواهید بود.این برنامه برای لباس هایی که به طور روزمره استفاده میکنید و نیاز به شستن مکرر آن ها دارید مناسب باشد.همچنین این برنامه برای پارچه های محکم پنبه ای , کتانی , جین و حوله مناسب ترین برنامه است.

برنامه دائمی یا پر فشار: این چرخه با رویکرد سریع / آهسته عمل میکند. برای جلوگیری از چروک افتادن پارچه های حساس نیز مناسب است.همچنین مناسب پارچه هایی است که نیاز به تمیز بودن دارند ، اما باید با چرخش آهسته ای شسته شوند . از این چرخه برای الیاف مصنوعی نیز میتوانید استفاده کنید. بر روی پارچه های با جنس الیاف مصنوعی در شستشوی های مکرر توپ های کوچک فیبر ایجاد می شوند جالب است بدانید برنامه دائمی از این رویداد جلوگیری می کند .

چرخه ظریف: این چرخه از یک روش آهسته آهسته استفاده می کند، باعث کاهش حرکت های محکم پارچه و جلوگیری از سایش و پاره شدن پارچه می شود . با این حال، عمیات لباس ها به خوبی انجام میشود. این چرخه برای لباس های خاص مانند لباس زیر زنانه ، پارچه های بافته شده با نخ ابریشمی یا پارچه ای نازک و حساس و یا مواردی از پارچه های مانند جوراب شلواری استفاده می شود .
چرخه های ویژه: ماشین های دارای چرخه های خاصی هستند که کارهایی نظیر پاکسازی ، بخار و یا با ویژگی محفاظت از پارچه های حساس و حذف لکه ها استفاده می شود و یا حتی دارای خاصیت ضد آلرژی نیز هستند .

 

Posted in بوش،تعمیر لوازم خانگی بوش

۰۹۱۲۸۷۰۴۰۲۸